Шмигаль доручив перевірити чутки про таємну вакцинацію посадовців

14:48 06.01

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив МОЗ та МВС перевірити інформацію, оприлюднену в ЗМІ, щодо можливої підпільної вакцинації препаратами невідомого походження.

Шмигаль доручив перевірити чутки про таємну вакцинацію посадовців

Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі.

Він також уточнив власну позицію щодо вакцинації.

Я є прихильником вакцинації. Згідно з планом, затвердженим МОЗ, першу партію вакцин отримають лікарі, що працюють на передовій боротьби з COVID-19. Сам буду вакцинуватися власним коштом у другу або третю чергу, коли офіційно зареєстрована вакцина надійде у клініки”, – зауважив глава уряду.

За його словами, керівництво країни проводить перемовини з іншими світовими виробниками вакцин, які пройшли клінічні випробування.

Наразі жодна з вакцин не є сертифікованою в Україні. І впевнений, жодна свідома людина не буде вакцинуватися препаратами невідомого походження”, – додав Шмигаль.

Зауважимо, українські ЗМІ поширили чутки про те, що серед вищих посадовців почалася  таємна вакцинація від коронавірусу. Вакцину Pfizer нібито завезли з Ізраїлю чартерним рейсом в кінці грудня. Вколотися встигли прем’єр-міністр і ряд інших нардепів в одній з клінік пластичної хірургії в Києві. Ціна за дві дози вакцини перевищила ринкову в 100 разів і залежно від клієнта варіювалася від 1000 до 3000 євро (ціна в Європі близько 15 євро).

Читайте також: Необхідно жорстко регулювати ціни на тести і вакцини від COVID-19, – Порошенко

Як повідомлялось,  Україна очікує першу партію вакцин — 1,9 млн доз від Sinovac Biotech

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...