Все у дім. З “Япомогабоксу” почали набирати корм на виніс (ВІДЕО)

15:02 10.11.2020

Нещодавно встановлений автомат для обміну пластикових пляшок на корм для бездомних тварин мешканці столиці вирішили використати не зовсім належним чином. Деякі кияни забули, що бокс створений для допомоги вуличним тваринам й почали набирати корм просто у пакети.

Все у дім. З “Япомогабоксу” почали набирати корм на виніс (ВІДЕО)

Відео неналежного використання боксу оприлюднили в групі “Захист тварин. [email protected]

 

На відео помітно, що чоловік поклав пакет у відділ, куди падає їжа для безпритульних тварин. Схоже, що невідомий вирішив не ділитись із безпритульними тваринами, а прихопити “винагороду” із собою.

Нагадаємо, бокс “Япомога” був встановлений 24 жовтня. Кияни почали активно ним користуватися і він дуже швидко заповнився пластиком, а чотирилапі не залишилися голодними. 

За кілька днів автомат перестав працювати, а на ньому з’явилося повідомлення: “Привіт, мене трохи поламали 🙁 Але мене вже лікують і я незабаром повернуся! А ти поки збирай пляшки!”. 

Згодом керівник ініціативи оголосив, що “Япомогабокс” знову працює. Голова проєкту пояснив, що автомат навмисне ламали, просто хтось намагався засунути туди пляшку від прального засобу.

Читайте також: Мерію просять виловити усіх безпритульних тварин, а домашніх – протестувати на COVID-19 разом з господарями

Великий Київ у Google News

підписатися