Збірна України посіла перше місце на Дефлімпіаді в Бразилії

Автор: Галина Ворона
14:51 16.05.2022

Збірна України за двох тижні змагань на Дефлімпіаді у бразильському Кашіас-ду-Сул завоювала 138 медалей, посівши перше загальнокомандне місце.

оренда квартири Київ

Про це повідомляє НОК.

170 спортсменів, які увійшли до національної збірної, змагалися за нагороди у 15 видах спорту.

У підсумку наші переможці вибороли:

• 62 золоті,
  • 38 срібних
  • 38 бронзових медалей!

Нагадаємо, Україна вдруге в історії здобула золото Дефлімпійських ігор у футболі.

Як повідомляв “ВК”, вихідні, що минули, були переможними для України і на пісенному фронті. 14 травня український гурт Kalush Orchestra переміг в 66-му конкурсі “Євробачення”. Лідер гурту Олег Псюк після виступу у фіналі закликав світ допомогти Маріуполю й захисникам на “Азовсталі”. Після цього в Google почали більше цікавитися Маріуполем та “Азовсталлю”.