Україна вдруге в історії здобула золото Дефлімпійських ігор у футболі

Автор: Галина Ворона
10:54 16.05.2022

Національна дефлімпійська збірна команда України поставила яскраву золоту футбольну крапку Дефлімпіади у матчі з Францією, вигравши поєдинок з рахунком 1:0!

оренда квартири Київ

Як повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України, Паралімпійський комітет, вдруге в історії Україна завоювала золото Дефлімпійських ігор у футболі.

У підсумку в нашій збірній – 138 медалей, з яких 62 золотих, 38 срібних та 38 бронзових!

Крім того, Паралімпійська збірна України – чемпіон світу (футбол 7х7). На турнірі українці виграли всі шість матчів та здобули золото.

Це вся Україна стала чемпіоном світу! Слава Україні! Героям Слава!” – додали в комітеті.

Нагадаємо, вихідні, що минули, були переможними для України і на пісенному фронті. 14 травня український гурт Kalush Orchestra переміг в 66-му конкурсі “Євробачення”. Лідер гурту Олег Псюк після виступу у фіналі закликав світ допомогти Маріуполю й захисникам на “Азовсталі”. Після цього в Google почали більше цікавитися Маріуполем та “Азовсталлю”.