Українська каратистка Анжеліка Терлюга взяла третє поспіль золото на престижному турнірі

Автор: Галина Ворона
11:04 16.05.2022

Українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула третє поспіль золото у престижній серії змагань Karate 1 Прем’єр-ліги WKF.

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Міністерство молоді і спорту.

Як зазначається, на турнірі в Марокко українка здолала здолала чинну чемпіонку світу Юссеф Ахлям з Єгипту у фіналі категорії до 55 кг.

Нагадаємо, вихідні, що минули, були переможними для України і на пісенному фронті. 14 травня український гурт Kalush Orchestra переміг в 66-му конкурсі “Євробачення”. Лідер гурту Олег Псюк після виступу у фіналі закликав світ допомогти Маріуполю й захисникам на “Азовсталі”. Після цього в Google почали більше цікавитися Маріуполем та “Азовсталлю”.