Завдяки «Пробігу під каштанами» придбано обладнання на суму майже 760 000 доларів: долучайтеся до благородної справи

Автор: Любава Лисичкіна
18:54 18.04

Понад 20 років учасники Пробігу біжать заради маленьких сердець, яких рятують неймовірні лікарі Центру дитячої кардіології і кардіохірургії.

Завдяки «Пробігу під каштанами» придбано обладнання на суму майже 760 000 доларів: долучайтеся до благородної справи
Світлодіодне освітлення
Організатори «Пробігу під каштанами» ще раз нагадують, що пробіг — це про допомогу тим, хто рятує життя!
 
Щороку народжуються сотні тисяч дітей із вродженими вадами серця, яких, на щастя, можна врятувати, якщо вчасно зробити операцію. І такі операції проводять у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії — єдиному високоспеціалізованому медичному закладі України, де виконують корекцію найскладніших вроджених вад серця незалежно від віку пацієнтів. Саме тут лікарі борються за життя маленьких діточок з найперших годин їхнього народження, проводячи надважкі операції.
 
Уже 23 роки  благодійні внески та участь у «Пробігу під каштанами» стають справжнім порятунком українських сердець, які тільки починають битися. За цей час завдяки учасникам пробігу було придбано новітнє обладнання на суму майже 760 000 доларів, яке допомагає лікарям Центру проводити успішні операції, які колись здавалися неможливими.
 
“Цього року ми віримо, що разом нам знову вдасться подарувати надію на життя багатьом діткам, про яких турботливо піклуються надзвичайні люди і фахівці Центру дитячої кардіології та кардіохірургії”, – говорять організатори благодійного заходу.
 
Нагадаємо, реєстрацію на 31-й «Пробіг під каштанами» офіційно відкрито.  Заради безпеки «Пробіг під каштанами» 2024 року відбудеться в онлайн-форматі.

Великий Київ у Google News

підписатися