Заслужену артистку Росії не випустили з аеропорту “Бориспіль”

Автор: Тетяна Сененко
14:06 02.03

Відмову на вʼїзд до України отримала російська артистка театру і кіно, що перед цим відвідувала окуповану АР Крим з порушенням українського законодавства. Акторкою виявилась Роза Хайрулліна, яка знялась у цілому ряді фільмів та серіалів російського виробництва, а також грала у театрах в РФ.

Заслужену артистку Росії не випустили з аеропорту “Бориспіль”

Як повідомили в пресслужбі ДПСУ, жінку впізнали під час оформлення пасажирів, що прилетіли рейсом «Мінськ – Київ».

Прикордонники з’ясували, що громадянка Росії – актриса театру та кіно, заслужена артистка Росії, та лауреат премії ім. Станіславського – відвідувала Крим, порушуючи встановлений порядок в’їзду-виїзду.

Вона зізналась, що дійсно відвідувала окупований український півострів, на який весною 2020 року вона потрапила авіарейсом. Однак окрім цього були зафіксовані й інші подібні візити.

На цей раз вона прилетіла в Україну, щоб взяти участь у зйомках. Тепер їй заборонено в’їзд до країни на три роки, вона вже повернулась зворотним рейсом в Білорусь.

Будь-яка людина, яка приїжджає до Криму на автомобілі чи поїзді через міст з Тамані, або прилітає літаком автоматично порушує українське законодавство. 

Нагадаємо, раніше Рада національної безпеки і оборони України запровадила санкції стосовно 10 осіб вищого офіцерського складу, яких підозрюють у вчиненні державної зради.

2 лютого 2021 року президент України Зеленський ввів у дію рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака. Також на 5 років ввели санкції проти каналів 112-Україна, NewsOne, ZIK – Новий формат, Аріадна ТВ, ТВВибор, Партнер ТВ і Лідер ТВ, телерадіокомпанія 112-ТВ, НОВИНИ 24 ГОДИНИ, Нові комунікації. Також, літаки нардепів від ОПЗЖ Медведчука й Козака також потрапили  під санкції РНБО.

3 лютого голова СБУ Іван Баканов наголосив, що рішення РНБО – це послідовний крок української влади у боротьбі з російською гібридною агресією, що спрямований на захист територіальної цілісності та суверенітету України і не має жодного відношення до обмеження свободи слова.

Великий Київ у Google News

підписатися