“Свобода слова закінчується там, де з’являються ознаки посягання на територіальну цілісність та суверенітет України” – Баканов

14:02 03.02

Рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти телеканалів 112, NewsOne та ZIK -це послідовний крок української влади у боротьбі з російською гібридною агресією. Воно спрямоване на захист територіальної цілісності та суверенітету України і не має жодного відношення до обмеження свободи слова.

“Свобода слова закінчується там, де з’являються ознаки посягання на територіальну цілісність та суверенітет України” – Баканов

Як розповіли у пресслужбі СБУ, так вважає голова Служби безпеки України Іван Баканов.

За його словами, рекомендація щодо запровадження санкцій належить ВР та СБУ.  

Проти України ведеться гібридна війна, зокрема, й на інформаційному полі. Ми маємо системно їй протидіяти, аби захистити інтереси держави. Запровадження санкцій – іще один важливий та послідовний крок для цього. Тож, враховуючи дані, якими володіє Служба безпеки, а також численні порушення законодавства у сфері телерадіомовлення, зафіксовані Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення, СБУ надала обґрунтовані рекомендації РНБО прийняти відповідне рішення”, – наголосив глава СБУ. 

Він підкреслив, що рішення РНБО спрямоване на захист територіальної цілісності та суверенітету України і не має жодного відношення до обмеження свободи слова. 

Існує велика різниця між свободою слова та відвертою антиукраїнською риторикою. Свобода слова закінчується там, де з’являються ознаки посягання на територіальну цілісність та суверенітет України”, – підсумував Іван Баканов. 

Читайте також: Добре, коли Зеленський “дістає з ящика“, наші правильні напрацювання – Ірина Геращенко

Нагадаємо, 2 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій проти нардепа від ОПЗЖ та соратника Віктора Медведчука Тараса Козака. Санкції стосуються і низки його телеканалів. Під санкціями опинились і літаки Медведчука та Козака 

П’ятий президент України Порошенко політично підтримав, рішення РНБО “як таке, що направлене на захист України”, але не розуміє, чому Зеленський чекав аж два роки, коли проросійська істерія на каналах набрала небачених раніше обертів. Водночас депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко вважає, що якщо влада не доведе справу до кінця, то шкоди може бути більше, ніж користі.

Великий Київ у Google News

підписатися