До побачення телебачення. Зеленський ввів санкції проти нардепа від ОПЗЖ Козака

Автор: Любава Лисичкіна
23:38 02.02.2021

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій проти нардепа від ОПЗЖ та соратника Віктора Медведчука Тараса Козака. Санкції стосуватимуться і низки його телеканалів.

До побачення телебачення. Зеленський ввів санкції проти нардепа від ОПЗЖ Козака

Про це йдеться в указі, оприлюдненому  на сайті Офісу президента.

“Увести в дію рішення Ради національної безпеки й оборони України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, – йдеться в указі.

Санкції щодо Козака, який є одним з самих мовчазних депутатів у ВРУ, він має нульові показники виступів,  передбачають як блокування активів – тимчасове обмеження права користуватися та розпоряджатися належним їй майном та обмеження торговельних операцій, так і  обмеження, часткове чи повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України.  Також,  указом передбачено запобігання виведенню капіталів за межі України.

Крім цього, на 5 років ввели санкції проти каналів,  якими володіє Тарас Козак. Зокрема, санкції введені проти компаній “ТВ Вибір”, “Телерадіокомпанія “112-ТВ”, “Лідер ТВ”, “Партнер ТВ”, “Новини 24 години”, “Нові комунікації “. Вони мовлять під брендами “112 Україна”, NewsOne та ZIK. 

Санкції щодо телеканалів передбачають  заборону користування радіочастотним ресурсом України та припинення надання послуг з розповсюдження телепрограм.

У соцмережах та у ЗМІ вже зявилася інформація, що трансляція каналів  112, NewsOne и ZIK зупинені. 

Відключення телеканалів підтверджують і журналісти “ВК” у Києві.

До слова,  останнім часом термін “санкції” буквально переслідує Зеленського та його депутатів. Так, відомо, що у січні цього року Міністерство фінансів США ввело санкції проти низки громадян України та інформресурсів за втручання у президентські вибори. Зокрема, в санкційний список увійшов народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський.

 

Великий Київ у Google News

підписатися