Закінчилось не почавшись: новоспечений канал Медведчука відключили від супутника

Автор: Тетяна Сененко
20:58 26.02

Працівники телеканалів Медведчука з “Першого незалежного” заявили про відімкнення телеканалу з сітки мовлення на супутнику та деяких кабельних мережах

Закінчилось не почавшись: новоспечений канал Медведчука відключили від супутника
Про це повідомили у телеграм-каналі “Першого незалежного”.

“Телеканал Перший Незалежний вже відключили від мовлення на супутнику і в деяких кабельних мережах”, – йдеться в повідомленні.

Водночас Олексій Данілов на брифінгу за результатом засідання РНБО зазначив, що рішень щодо нового проросійського телеканалу не приймали.

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року президент України Зеленський ввів у дію рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака. Також на 5 років ввели санкції проти каналів 112-Україна, NewsOne, ZIK – Новий формат, Аріадна ТВ, ТВВибор, Партнер ТВ і Лідер ТВ, телерадіокомпанія 112-ТВ, НОВИНИ 24 ГОДИНИ, Нові комунікації. Також, літаки нардепів від ОПЗЖ Медведчука й Козака також потрапили  під санкції РНБО.

3 лютого голова СБУ Іван Баканов наголосив, що рішення РНБО – це послідовний крок української влади у боротьбі з російською гібридною агресією, що спрямований на захист територіальної цілісності та суверенітету України і не має жодного відношення до обмеження свободи слова.

П’ятий президент України Порошенко політично підтримав, рішення РНБО “як таке, що направлене на захист України”, але не розуміє, чому Зеленський чекав аж два роки, коли проросійська істерія на каналах набрала небачених раніше обертів. Водночас депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко вважає, що якщо влада не доведе справу до кінця, то шкоди може бути більше, ніж користі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...