“Якщо дістав ніж — ріж, якщо дістав револьвер — стріляй” — Олексій Гончаренко про санкції проти Козака

10:56 03.02

Якщо справа з санкціями проти Козака і блокуванням каналів Медведчука не буде доведена до кінця, то шкоди може бути більше, ніж користі, якби ми зараз не раділи.

“Якщо дістав ніж — ріж, якщо дістав револьвер — стріляй” — Олексій Гончаренко про санкції проти Козака

Так вважає депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко.

За його словами, якщо причиною рішення є підозра у фінансуванні тероризму, то потрібна кримінальна справа і арешт, санкції – уже слідом за ними.

Якщо належних доказів для рішення нема, чи не доведеться нам, через деякий час ще й заплатити компенсацію Козаку за рішенням, умовно, ЄСПЛ”, – непокоїться нардеп.

Але якщо влада бореться з “російським впливом”, чому тоді не розповідаються обіцяні Зеленським деталі “гучної історії” Медведчука, ставить риторичне питання Олексій Гончаренко.

На його думку, не виглядає як частина “боротьби з російським впливом” і відновлення поставок електроенергії з РФ і Білорусі, яке зараз відбувається.

Головна проблема в тому, щоб через кілька днів/тижнів/місяців Медведчук і його телеканали не повернулися з вдвічі вищими рейтингами і вдвічі більшим фінансуванням Кремля. Якщо дістав ніж — ріж, якщо дістав револьвер — стріляй. Якщо ця справа не буде доведена до кінця, то шкоди може бути більше, ніж користі, якби ми зараз не раділи”, – підсумував політик.

Читайте також: “Політично підтримуємо, але…”. Порошенко про санкції проти телеканалів Козака

Нагадаємо, 2 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій проти нардепа від ОПЗЖ та соратника Віктора Медведчука Тараса Козака. Санкції стосуватимуться і низки його телеканалів. Під санкціями опинились і літаки Медведчука та Козака 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...