Захисниці Києва отримали військову жіночу форму від проєкту Arm Women Now

Автор: Галина Ворона
15:04 21.12.2022

Жінки, що захищають столицю у складі 112-ї бригади тероборони, отримали військову жіночу форму від проєкту Arm Women Now,

Захисниці Києва отримали військову жіночу форму від проєкту Arm Women Now

Як повідомляє КМДА, нову форму захисницям видав мер Києва Віталій Кличко на заході “Women of Ukraine – Heroes of the World”, присвяченому жінкам в українській армії.

Віталій Кличко згадав, як в перші дні широкомасштабної війни серед охочих стати на захист столиці було чимало жінок.

Сьогодні є велика проблема із забезпеченням наших захисниць жіночою військовою формою та амуніцією. Бо чоловіча для них – не дуже зручна й недостатньо функціональна”, – зазначив мер столиці.

жіноча військова форма

Він подякував засновникам проекту Arm Women Now, які розробили та розпочали виробництво комфортної амуніції для жінок-військовослужбовиць.

Я вдячний засновниці проекту Ірині Никорак та всім, хто працює в ньому. Це – важлива справа. Arm Women Now вже передали понад півтори тисячі комплектів такої амуніції жінкам-військовослужбовицям. І ті високо оцінили її якість та функціональність. Це форма для різної пори року, до комплекту входять і жіночі бронежилети. Є навіть амуніція для вагітних. І сьогодні я радий передати комплекти військової форми 48 нашим захисницям зі 112-ої окремої бригади тероборони Києва“, – підкреслив Віталій Кличко.

жіноча військова форма

Наразі жіноча форма проходить офіційне тестування в Міністерстві оборони України. Це – перший крок для впровадження змін та затвердження стандарту жіночої військової форми в майбутньому.

Сьогодні в Збройних Силах України служать понад 57 тисяч жінок. Більше 5 тисяч із них воюють на передовій.

тайра у жіночій формі

Читайте також: Перша офіційна жіноча військова форма: ще один крок ЗСУ до рівності в армії 

Нагадаємо, форму для жінок-військовослужбовиць почала розробляти депутатка Київради. Нещодавно українським захисницям направили 500 комплектів жіночої піксельної форми. До цього військовим жінкам в Україні видавали чоловічу форму і чоловічі труси.

Великий Київ у Google News

підписатися