Українським захисницям направили 500 одиниць жіночої піксельної форми від волонтерів Arm woman now – депутатка Київради 

Автор: Ольга Даниленко
17:30 13.12.2022

500 одиниць жіночої військової піксельної форми від волонтерів Arm woman now вже направлені на передову для українських захисниць. До кінця року військовим жінкам планують відправити ще 8000 одиниць піксельної форми. 

Українським захисницям направили 500 одиниць жіночої піксельної форми від волонтерів Arm woman now – депутатка Київради 

Про це повідомила депутатка Київради від “ЄС” та засновниця Arm woman now Ірина Никорак. 

“Вже 500 одиниць поїхали на передову і маємо амбітні плани – до кінця року 8000 жіночих форм передати”, – підтвердила вона у репортажі ТК “Прямий”. 

Крім військової форми також розроблена жіноча тактична спідня білизна й термобілизна. 

Никорак раніше розповідала, що українським захисницям видають чоловічу піксельну військову форму та спідню білизну для чоловіків – це питання замовчувалося багато років. Як правило, військові-жінки перешивають чоловічу піксельну форму та витрачають на це понад 2000 грн.

За словами депутатки, зараз на передовій у військових-жінок найбільш популярні найменші розміри. 

“Найбільш популярний розмір зараз на передовій – це XXS, XS і S. Тобто, ці форми, які розійшлися у нас найшвидше і ми їх зараз замовляємо у більший кількості”, – розповіла Никорак. 

Також, депутатка зазначила, що жіноча форма від Arm woman now зроблена таким чином, аби військові-жінки з будь-яким розміром і типом фігури відчували себе комфортно. 

“При розробці лекал, ми в першу чергу вивчали міжнародний досвід. За основу звичайно брали стандарти НАТО. Ми намагалися адаптувати зовнішній вигляд форми під статутну форму, яка затверджена міністерством оборони, щоб вона нічим не відрізнялася. Тому ми впроваджували у ці моделі обов‘язкові речі, як, наприклад отвори для демпферних вставок – вони є на колінах і на ліктях”, – пояснила Никорак. 

Нагадаємо, у ЗСУ разом із добровольцями територіальних громад сьогодні служать близько 57 тисяч жінок. З них близько 32 тисячі перебувають у зоні бойових дій. 

Як повідомляв “ВК”, депутатка Київради від “ЄС” Ірина Никорак запустила  виробництво військової форми для українських захисниць, аби забезпечити кожну військову жінку зручною піксельною формою. Проєкт має назву Arm Women Now. 

Наразі Міноборони України видає військовим жінкам чоловічу піксельну військову форму та спідню білизну для чоловіків.

Великий Київ у Google News

підписатися