“Заборонений” Моргенштерн восени таки планує виступити в Україні (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
16:39 08.09

Російський співак Моргенштерн, якого включили до списку осіб, що загрожують нацбезпеці України, восени таки збирається виступити в Києві, Харкові та Запоріжжі.

“Заборонений” Моргенштерн восени таки планує виступити в Україні (ВІДЕО)

Зокрема, в мережі вже відкрився продаж квитків на його майбутні концерти. Моргенштерн збирається виступити 13 листопада в Запоріжжі, 15 листопада в Харкові та 16 листопада в Києві.

Яким чином він це зробить? Як раніше сказав російський репер (справжнє ім’я Алішер Валєєв) в інтерв’ю Дмитру Гордону, в’їзд в Україну заборонений Алішеру Валієву, але з вересня 2020 року за паспортом він Алішер Моргенштерн.

Репер Моргенштерн (Алішер Валєєв) відомий своєю відкритою підтримкою Путіна, про що вкотре заявив під час інтерв’ю російському блогеру Юрію Дудю. Саме тому його концерти Моргенштерна не пройшли повз столичних політиків. Так, депутат Київради Олександр Погребиський звернувся до  СБУ з проханням перевірити, чи може росіян  Morgenshtern давати виступи в Києві. 

Після розголосу Моргенштерн скасував концерти в Україні, а в квітні репера включили до списку осіб, що загрожують нацбезпеці України.

Згодом, репер вирішив судитися з СБУ через заборону йому в’їжджати до України

Великий Київ у Google News

підписатися