Моргенштерна включили до списку осіб, що загрожують нацбезпеці України

Автор: Марія Супрун
17:12 29.04

Міністерство культури за поданням Служби безпеки внесло російського репера Моргенштерна (Алішера Валєєва) до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України.

Моргенштерна включили до списку осіб, що загрожують нацбезпеці України

Про це повідомила пресслужба Мінкульту.

Зазначається, що 22 квітня до міністерства надійшов лист від СБУ щодо включення Валєєва Алішера Тагіровича до Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці. Наказом МКІП від 28 квітня 2021 репера Моргенштерна внесли у цей список.

Процедура відбувається автоматично, оскільки згідно з чинним законодавством відомство не має повноважень вирішувати включати чи не включати когось до списків.

Список було оновлено сьогодні, 29 квітня. Наразі у переліку значиться 181 особа.

Сам репер на своїх сторінках вже відреагував на заборону в’їзду до України:

Нагадаємо, репер Моргенштерн відомий своєю відкритою підтримкою Путіна, про що вкотре заявив під час інтерв’ю російському блогеру Юрію Дудю. 

Саме тому його концерти не пройшли повз столичних політиків. Так, депутат Київради Олександр Погребиський звернувся до  СБУ з проханням перевірити, чи може росіян Моргенштерн давати виступи в Києві. На це звернення жодної відповіді депутат так і не отримав, кияни таким станом речей обурюються, адже якщо СБУ не вважає за потрібне давати відповіді депутатам, то перед людьми без посвідчень звітувати точно не буде ніхто.

Згодом, репер відмовився від запланованих концертів в Україні – каже що злякався після розголосу.

Великий Київ у Google News

підписатися