За внески киян відремонтували 500 лічильників тепла. У планах ще стільки ж

11:24 12.07.2020

Після завершення опалювального сезону “Київтеплоенерго” вже відремонтувало більше 500 лічильників тепла із запланованих 1074. Кошти на ремонт приладів обліку тепловики отримали завдяки внескам киян.

За внески киян відремонтували 500 лічильників тепла. У планах ще стільки ж

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

За словами фахівців, ремонт лічильників фінансується за рахунок внесків, які чинним законодавством виокремлені з тарифу на тепло та виносяться в платіжку окремим рядком щокварталу.

Тепловики зазначили, що своєчасна оплата внесків в 1-му кварталі дозволила вчасно розгорнути ремонтну програму лічильників.

В липневій платіжці будуть нараховані внески за 2-й квартал 2020 року. Їх розмір залежить від типу лічильника, планових витрат на його обслуговування, а також від кількості квартир у будинку. В середньому це 30 грн. в квартал для однієї столичної квартири.

І не забувайте про безпеку приладу обліку в вашому будинку. Лише за минулий рік було викрадено та знівечено 28 лічильників, ще 8 – у 2020 році. Як показує досвід 28 київських багатоповерхівок, найбільш надійний захист лічильника — встановлення охоронної сигналізації на приміщення” – додали у “Київтепоенерго”.

Читайте також: У столичних будинках відремонтують більше 1000 лічильників тепла (АДРЕСИ)

Нагадаємо, у платіжках киян внески за обслуговування будинкових приладів обліку за перший квартал цього року з’явилися у квітні. Вони будуть нараховуватись щокварталу. Їх розмір визначено для кожного будинку залежно від кількості квартир і типу приладу обліку – цю сумму можна дізнатись онлайн.

Як повідомлялось, столичні ТЕЦ також готують до зими. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...