У столичних будинках відремонтують більше 1000 лічильників тепла (АДРЕСИ)

10:59 06.05.2020

“Київтеплоенерго” розпочало програму ремонту лічильників. Всього до початку опалювального сезону планують відремонтувати 1074 прилади обліку, 270 з них вже полагодили.

У столичних будинках відремонтують більше 1000 лічильників тепла (АДРЕСИ)

Про це повідомляє пресслужба “Київтеплоенерго”.

Зазначається, що фінансування робіт з ремонту та повірки приладів обліку відбувається за рахунок цільових внесків, які згідно з чинним законодавством, починаючи з 2020 року споживачі послуг сплачують виконавцям послуг.

На підприємстві нагадують, що збереження будинкових приладів обліку — це в першу чергу відповідальність киян. Так, за минулий рік Києві було знівечено та викрадено 28 лічильників вартістю близько 60 тис. грн кожен.

Адреси будинків, де планується ремонт приладів обліку (за посиланням – файл з адресами)

Щоб запобігти подібним ситуаціям, комунальники радять оснастити приміщеня з лічильником охоронними системами – кажуть, що на сьогодні це найбільш надійний захист від вандалів і злодіїв.

Нагадаємо, у платіжках киян внески за обслуговування будинкових приладів обліку за перший квартал цього року з’явилися у квітні. Вони будуть нараховуватись щокварталу. Їх розмір визначено для кожного будинку залежно від кількості квартир і типу приладу обліку – цю сумму можна дізнатись онлайн.

Як повідомлялось, столичні ТЕЦ також готують до зими. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...