Як готують до зими столичні ТЕЦ

15:18 30.04.2020

Столичні енергетики почали підготовку до наступного опалювального сезону з ремонту водогрійних котлів. Ремонтні роботи проводяться без припинення гарячого водопостачання до помешкань киян. Всього планують відремонтувати 11 водогрійних котлів на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6.

Як готують до зими столичні ТЕЦ

Як повідомляє “Київтеплоенерго“, наразі на ТЕЦ-6 вже відремонтували 2 водогрійні котли, ще один — в ремонті. На ТЕЦ-5 роботи ведуться на 1 водогрійному котлі.

До кінця міжопалювального сезону буде проведено ремонт 11 водогрійних котлів на обох ТЕЦ, що дозволить нам підготувати обладнання до навантажень в ході опалювального сезону та підвищити надійність системи теплогенерації ТЕЦ в цілому», — зазначив директор структурного підрозділу «Київські ТЕЦ» КП “Київтеплоенерго” Олександр Шевченко.

Комунальники нагадують, що теплоелектроцентралі забезпечують теплом та гарячою водою близько 60% киян — понад 650 тис. домогосподарств 8 адміністративних районів столиці (Дарницькому, Солом’янському, Печерському, Голосіївському, Деснянському, Оболонському, Подільському та частині Шевченківського). Також ТЕЦ виробляють електроенергію для Об’єднаної енергосистеми України.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

водогрійні котли

Зазначається, що в опалювальному сезоні 2019/2020 київські ТЕЦ виробили 3,9 млн Гкал теплоенергії. За одну годину котел підігріває понад 4 тис. м³ мережевої води для забезпечення киян теплом і гарячою водою. Сумарно на 11 котлах — це майже 45 тис. кубометрів (для порівняння — це 670 залізничних цистерн).
Кожен водогрійний котел має навантаження до 180 Гкал/год із максимальною температурою мережевої води у 150 градусів.

ТЭц

Нагадаємо, киянам не будуть відключати гарячу воду під час карантину. 

Як повідомлялось, у Києві можуть виникнути перебої із наданням комунальних послуг.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...