Про це повідомляє пресслужба підприємства.
За словами фахівців, ремонт лічильників фінансується за рахунок внесків, які чинним законодавством виокремлені з тарифу на тепло та виносяться в платіжку окремим рядком щокварталу.
Тепловики зазначили, що своєчасна оплата внесків в 1-му кварталі дозволила вчасно розгорнути ремонтну програму лічильників.
В липневій платіжці будуть нараховані внески за 2-й квартал 2020 року. Їх розмір залежить від типу лічильника, планових витрат на його обслуговування, а також від кількості квартир у будинку. В середньому це 30 грн. в квартал для однієї столичної квартири.
І не забувайте про безпеку приладу обліку в вашому будинку. Лише за минулий рік було викрадено та знівечено 28 лічильників, ще 8 – у 2020 році. Як показує досвід 28 київських багатоповерхівок, найбільш надійний захист лічильника — встановлення охоронної сигналізації на приміщення” – додали у “Київтепоенерго”.
Читайте також: У столичних будинках відремонтують більше 1000 лічильників тепла (АДРЕСИ)
Нагадаємо, у платіжках киян внески за обслуговування будинкових приладів обліку за перший квартал цього року з’явилися у квітні. Вони будуть нараховуватись щокварталу. Їх розмір визначено для кожного будинку залежно від кількості квартир і типу приладу обліку – цю сумму можна дізнатись онлайн.
Як повідомлялось, столичні ТЕЦ також готують до зими.