З’ясувалося, Бровари залякували тиждень. Тепер містяни пишуть гнівні відгуки меру в фейсбуці

14:29 29.05

Після того як мер Броварів Ігор Сапожко звинуватив владу Київської області у загострюванні ситуації з перевізниками, через що і сталась стрілянина сьогодні вранці на Торгмаші, у місцевих мешканців виникло багато запитань до самого мера.

З’ясувалося, Бровари залякували тиждень. Тепер містяни пишуть гнівні відгуки меру в фейсбуці

Під постом Сапожка у Facebook, де він звинувачує у конфлікті між перевізниками Київську облдержадміністрацію, з’явилось багато гнівних відгуків.

Зокрема, мер Броварів нарікає, що КОДА без згоди влади Броварів дозволила працювати новому перевізнику, який ніби не потрібен місту, адже дублює існуючий маршрут.

А от місцеві мешканці хвалять нового перевізника і називають існуючі маршрути “барижними”.

Завдяки новому маршруту ми відчули, що таке комфортне перевезення!!! Маршрутки нові, їздять кожних 10 хвилин. З жахом згадується той час, коли їх не було”, – пише Антоніна Заглінська.

загрузка...

Цей маршрут “новий, як ви кажете, навіть не рівня існуючим барижним. І так, він потрібен, бо виїхати ввечері з Торгмашу без них неможливо”, – додає Юлія Лисенко і радить меру хоч раз скористатись цими маршрутами, а не захищати “вигідні маршрути”.

На останній пост мер гне своєї: “Щоб мешканцям Торгмашу було зручно та швидко добиратись до столиці, місцеві депутати неодноразово подавали клопотання про прямого експрес-маршруту Бровари (Олімпійська) – Київ (Лісова).

Як бачимо, голова міста, не чує мешканців про проблеми перевезень в межах міста і продовжує твердити про міжміські маршрути. 

На що йому резонно відповідають: “Тобто проблема переміщень по місту вас не хвилює. Знаєте, скільки доводилось чекати маршрутку в 20:00 (не о 21, не о 22, і не після) на Торгмаші в центр міста? Знаєте, який маршрут виконував свої обов’язки? Новий, а де були інші? – доїжджали до кінцевої, розвертались і гайда геть. Ще порада – спробуйте пройтися з Торгмашу в центр пішки – це можливо, а коли дощ л’є, то ще й весело”.

Крім того, мешканці Броварів стверджують, що тітушки тиждень залякували район Торгмашу, через що неодноразово були звернення у поліцію, на які ніяк не відреагували.

Вони вже тиждень залякували район Торгмашу, поліцію викликали не раз, усі в курсі, чому до цього часу голови не полетіли тих, кто нап’яв форма і навіть зад з машини не виносить?” – питає Марія Мельниченко.

Я ж вчора викликала поліцію на Олімпійську, 1, коли ці тітушки вже третій день збирались і погрожували маршрутчикам!!! І поліція їх знає, бо розмовляла з ними!!! І не розказуйте мені, що поліція не могла це попередити”, – гнівається Оля Ластеба. 

Саме тому у броварчан виникло багато питань до роботи правоохоронних органів.

Населенню в принципі пофіг, хто його перевозить. Звідки у сторін взялась така кількість зброї і чому вони масово застосовують її на вулицях? За що ми ментам зарплату платимо”, – пише Олексій Кулішенко.

Читайте також: За два дні до стрілянини в Броварах тітушки залякували водіїв маршруток – журналіст (ФОТО) 

Нагадаємо, сьогодні вранці у Броварах сталась масова стрілянина між місцевими перевізниками. Її влаштували біля сотні молодиків – поліція затримала 10 осіб. Місцеві жителі через неї підраховують збитки: у них прострелені вікна і кулі у квартирах.

А от реакція силовиків була дивною: вони визнають існування банди, але звинувачують у стрільбі місцевих чиновників. У свою чергу мер Броварів Ігор Сапожко переклав вину за те, що сталось, на владу Київщини.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...