Чому стріляли в Броварах? Мер звинуватив владу Київської області

13:28 29.05

Мер Броварів у стрілянині, що сталася сьогодні між перевізниками по вулиці Олімпійська, звинувачує владу Київської області.

Чому стріляли в Броварах? Мер звинуватив владу Київської області

Про це Ігор Сапожко написав на своїй сторінці у Facebook. За його словами, нещодавно за рішенням конкурсної комісії облдержадміністрації у Бровари на існуючий маршрут зайшла нова компанія.

Ми неодноразово звертались до керівника області та начальника управління інфраструктури КОДА з офіційними листами та зверненнями щодо затвердження нового експрес-маршруту з Торгмашу до метро Лісова через Окружну дорогу. Всі звернення були проігноровані. Замість цього обласна адміністрація створила та затвердила інший маршрут, який повністю дублює вже діючий”, – зазначив мер Броварів.

Сапожко вважає, що через відсутність діалогу між місцевими органами влади та обласною адміністрацією, ситуація загострювалась кожного дня.

В той же час, жителі Броварів ще два дні назад повідомляли про тітушок, що пасуться на зупинках і заганяють пасажирів у маршрутки одного конкретного власника. Додамо, що реакція силовиків була дивною: вони визнають існування банди, але звинувачують у стрільбі місцевих чиновників.

Нагадаємо, сьогодні вранці у Броварах сталась масова стрільба. За попередніми даними, її причина – переділ сфер впливу між місцевими перевізниками. Її влаштували біля сотні молодиків. Поліція затримала 10 осіб. Місцеві жителі через неї підраховують збитки: у них прострелені вікна і кулі у квартирах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...