У стрілянині в Броварах Аваков звинуватив владу. Хоча Геращенко розказав про бандитів, з якими й має боротися поліція

11:26 29.05

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що причиною стрілянини в Броварах стали рішення виконавчої влади, що спровокували кримінальні розбірки. Водночас його заступник Антон Геращенко визнав, що в Україні функціонують бандити, з якими, власне, й має боротися поліція.

У стрілянині в Броварах Аваков звинуватив владу. Хоча Геращенко розказав про бандитів, з якими й має боротися поліція

Що сталось?

Сьогодні вранці у Броварах до 100 молодиків влаштували стрільбу прямо під будинками місцевих жителів. За попередніми даними, збройна розбірка сталась між перевізниками за маршрути до Києва. Поліція, що прибула на місце, затримала лише десять осіб. Після стрілянини місцеві жителі підраховують збитки від пробитих кулями вікон і збирають кулі у квартирах.

Бровари, стрілянина

Що каже головний правоохоронець?

Міністр МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у Twitter написав, що стрілянина – наслідок корупції чиновників на місцях.

загрузка...

Перестрілка вранці в Броварах – відгомін корупції визначення квот перевізників, залучення банд в боротьбі за маршрути перевезень. Будемо лікувати! 10 затриманих вже, масові затримання тривають. Виконавчі органи Києва та області зобов’язані – у вас ..прогнило” – зазначив він.

Чому ця заява дивна?

Суспільство не впевнене, чи відчувають у МВС причинно-наслідкові зв’язки. Адже заступник міністра МВС Антон Геращенко визнав, що в стрілянині брали участь кримінальні угрупування, що займаються кришуванням бізнесу.

Заяви очільників МВС сприймаються як спроба перекласти власну відповідальність на інших.

Чи винна виконавча влада, рішення якої призвели до кримінальних розбірок? Можливо. Зрештою, навіть ця заява – оціночні судження ситуації пана Авакова.

Чи має поліція нести відповідальність за те, що кримінальні угрупування влаштували стрільбу в місті? Безпосередню.

Нагадаємо, днями на Київщині затримали двох поліцейських за підозрою у зґвалтуванні та побитті жінки-свідка та застосуванні фізичної сили до чоловіка у райвідділку поліції. Адвокат постраждалої розповів, що згвалтування – це помста за відмову в інтимі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...