З РФ йдуть Max Factor, Hugo Boss, Tiffany, Calvin Klein

Автор: Ольга Даниленко
13:43 28.04.2022

Через повномасштабне вторгнення фашистських військових РФ в Україну виробник косметики та парфумерії Coty Inc. вирішив припинити діяльність на території РФ. Coty володіє такими брендами, як Covergirl, Max Factor, Hugo Boss, Tiffany & Co, Alexander McQueen, Bottega Veneta, Calvin Klein, Burberry.

З РФ йдуть Max Factor, Hugo Boss, Tiffany, Calvin Klein
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Reuters.

У компанії зауважили, що відхід з території РФ не вплине на виручку та прибуток за 2022-й фінансовий рік, адже внесок російського бізнесу в літній сезон традиційно був ще нижчим, ніж зазвичай.

Читайте також: Союзники з кожним днем мають посилювати санкції проти Путіна – Порошенко 

Нагадаємо, МЗС звернулись до відповідального бізнесу, урядів та споживачів з усього світу з проханням бойкотувати продукти компаній, які не припинили співпрацю з РФ. Вже понад 209 компаній повністю вийшли з ринку або зупинили інвестиції на території РФ.

Зокрема, Nike, Аdidas та Puma, Inditex (Zara), Mango, Hennes and Mauritz (H&M), Farfetch, Mytheresa, Matchesfashion, Burberry, Golden Goose, хімічний гігант Bayer, IKEA, Iherb, Carlsberg, Heineken, Netflix, освітня платформа Coursera, сервіси оренди житла Airbnb та Booking, музичний додаток Spotify, техногігант програмного забезпечення Oracle, Microsoft, а Apple призупинила в країну ввезення продукції, продажу та роботу Apple Pay.

Як повідомляв “ВК”, фашистська прокуратура РФ загрожує арештами корпоративних менеджерів та активів західним компаніям, які припинили бізнес на їх території через військові дії РФ проти України. Серед них: Coca-Cola, McDonald’s, Procter & Gamble, IBM і Yum Brands (власник KFC). 

Великий Київ у Google News

підписатися