МЗС закликає компанії та банки припинити працювати з РФ

Автор: Ольга Даниленко
14:03 10.03

Міністерство закордонних справ України закликали банки та компанії, які продовжують співпрацю з країною агресором РФ, переглянути свою позицію та повністю припинити діяльність в РФ.

МЗС закликає компанії та банки припинити працювати з РФ

Про це повідомили у МЗС.

Також, в МЗС звернулись до відповідального бізнесу, урядів та споживачів з усього світу з проханням бойкотувати такі компанії та їхні продукти.

Додано список компаній та банків, що продовжують працювати в РФ, до нього входять: банки Raiffeisen, Credit Agricole та UniCredit Group, компанії Metro, Auchan, LG, Miele, Bosch, Bayer, Nestle, Pfizer, Samsung, Hyundai, Huawei.

Кожен товар, який постачає, виробляє або продає компанія на російському ринку, робить свій внесок до військового бюджету, який завжди був пріоритетом для російського уряду у порівнянні з будь-якими елементарними потребами власних громадян”, – пояснюють у МЗС.

Єдиним винятком, додали в МЗС, можуть бути лише компанії, чиї постачання обґрунтовані критичними гуманітарними потребами.

Нагадаємо, за 14 днів війни в Україні, через цинічні дії фашистських військ та ДРГ РФ загинула 61 дитина, 100 – отримали поранення.

Як повідомляв ВК, 9 березня російські загарбники скинули кілька потужних авіабомб на пологовий будинок та дитячу лікарню в центрі Маріуполя. Після терористичного бомбардування російськими літаками дитячої лікарні у Маріуполі постраждало 7 людей (діти, жінки, лікарі), троє загинули, серед них одна дитина – дівчинка.

Великий Київ у Google News

підписатися