Репресії рф у дії: прокурори-фашисти погрожують арештом співробітникам Coca-Cola, McDonald’s, KFC

Автор: Ольга Даниленко
12:26 14.03

Фашистська прокуратура рф загрожує арештами корпоративних менеджерів та активів західним компаніям, які припинили бізнес на їх території через військові дії рф проти України.

Репресії рф у дії: прокурори-фашисти погрожують арештом співробітникам Coca-Cola, McDonald’s, KFC

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Йдеться про арешти товарних знаків брендів та їх корпоративних менеджерів, які відкрито засудили війну рф проти України.

Погрози від фашистів-прокурорів рф отримають іноземні виробники харчових продуктів, одягу,  програмного забезпечення, а також власники ресторанних мереж. 

Серед них: Coca-Cola, McDonald’s, Procter & Gamble, IBM і Yum Brands (власник KFC).

Читайте також: Союзники з кожним днем мають посилювати санкції проти Путіна – Порошенко 

Нагадаємо, Великобританія, США, країни ЄС, Канада, Австралія, Японія ввели економічні та адресні санкції проти рф, її офіційних осіб і деяких росіян через військове вторгнення РФ в Україну.

Багато західних компаній, у тому числі рітейлери, IT-гіганти та автоконцерни почали припиняти свою діяльність на території рф.

Зокрема, про зупинення постачання та інвестицій у рф оголосили виробники одягу й спортивних товарів: Nike, Аdidas та Puma, Inditex (Zara), Mango, Hennes and Mauritz (H&M), Farfetch, Mytheresa, Matchesfashion, Burberry, Golden Goose та багато іншіх.

Співробітництво з Росією також припинили IKEA, , Iherb, Netflix, освітня платформа Coursera, сервіси оренди житла Airbnb та Booking, а Apple призупинила в країну ввезення продукції, продажу та роботу Apple Pay.

З ринку рф пішли пивоварний концерн Carlsberg, виробники чеського пива, нідерландська пивоварна компанія Heineken.

Великий Київ у Google News

підписатися