Bayer: абсолютна підтримка України й обмеження діяльності в рф

Автор: Ольга Даниленко
15:58 14.03

Хімічний гігант Bayer зупиняє всі проєкти з капітальних інвестицій у Білорусі та Росії через військову агресію проти України. Крім того, компанія надає потужну фінансову та гуманітарну підтримку українцям.

Bayer: абсолютна підтримка України й обмеження діяльності в рф

Про це заявили у компанії.

Зокрема, у відповідь на вторгнення Росії в Україну Bayer припинив усі витрати в Росії та Білорусі, які не пов’язані з постачанням основних продуктів для охорони здоров’я та сільського господарства. Це включає:

“Призупинення всіх рекламних та інших рекламних заходів. Призупинення проєктів капітальних інвестицій на невизначений термін. Не шукати нових можливостей для бізнесу”, – йдеться у повідомленні.

У Bayer наголосили, що повністю засуджують жорстоку агресію рф проти суверенної України. Для допомоги українцям Bayer:

 

  • заснували Фонд допомоги у € 3 мільйони;
  • надали грошову допомогу та необхідні медичні товари;
  • співробітники пожертвували понад € 900 тисяч у рамках кампанії допомоги Червоного Хреста для українців;
  • співробітники Bayer створили платформу, де надають свої оселі для тимчасового житла колегам з України та їхнім родинам;
  • готові надати допомогу з сільськогосподарськими ресурсами до посівного сезону для в Україні.

Як повідомляв ВК, техногігант програмного забезпечення Oracle зупинив бізнес у рф через військову агресію проти України. Також, на території рф зупинили діяльність: Nike, Аdidas та Puma, Inditex (Zara), Mango, Hennes and Mauritz (H&M), Farfetch, Mytheresa, Matchesfashion, Burberry, Golden Goose, IKEA, Iherb, Carlsberg, Heineken, Netflix, освітня платформа Coursera, сервіси оренди житла Airbnb та Booking, а Apple призупинила в країну ввезення продукції, продажу та роботу Apple Pay.

Нагадаємо, МЗС України закликали банки та компанії, які продовжують співпрацю з країною агресором РФ, переглянути свою позицію та повністю припинити діяльність у РФ.

Великий Київ у Google News

підписатися