З лютого газзбути знизять ціни на розподіл газу. НКРЕКП поставила вимоги

Автор: Любава Лисичкіна
14:40 30.01

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), з 1 лютого 2021 року знизила тарифи на розподіл газу для низки операторів газорозподільних мереж.

З лютого газзбути знизять ціни на розподіл газу. НКРЕКП поставила вимоги

Як передає “Інтерфакс-Україна“, нові тарифи були затверджені на засіданні в суботу.

Ідеться про те, що сьогодні ухвалено відповідні постанови про внесення змін до постанов від 16 і 30 грудня 2020 року, що затвердили тарифи для операторів ГРС на 2021 рік. 

Тарифи знижено щонайменше на 3,5%, як у випадку з ПрАТ “Гадячгаз”, і щонайбільше на 29,8%, як для ТОВ “Газовик”. Загалом тарифи операторів, відповідно до спільного рішення, напрацьованого урядом, народними депутатами та профільним Комітетом Верховної Ради, не мають перевищувати 1,79 грн/куб.м (без ПДВ).

Водночас із переліку операторів ГРС, яким планувалося знизити тарифи, рішенням Комісії виключено ПрАТ “Коростишівгаз” (регулятор мав намір знизити його тариф з 1,75 грн/куб.м до 1,67 грн /куб. м, на 4,5%.

Як пояснила член НКРЕКП Оксана Кривенко, яка головувала на засіданні, рішення про виключення цього підприємства ухвалено з урахуванням відкритого обговорення проєкту постанови.

До слова, у фракції “Європейська Солідарність” нагадали,  що саме уряд Зеленського, його монобільшість ухвалювали рішення щодо підняття тарифів на газ й електроенергію та скасували субсидії для малозабезпечених верств населення.

Тиждень тому Президент Володимир Зеленський доручив заступнику керівника ОП Кирилу Тимошенку перевірити відповідність тарифної сітки на побутовий газ та опалення.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...