“Європейська солідарність” оголосила бойкот телеканалу “1+1”

Автор: Галина Ворона
13:27 15.06

Фракція “Європейська  солідарність” оголосила бойкот телеканалу “1+1” через маніпуляції, сексизм, поширення проросійських меседжів та медіакілерство. Народні депутати висловили підтримку співголові фракції “Європейська Солідарність” Ірині Геращенко після останнього ефіру програми “Право на владу”.

“Європейська солідарність” оголосила бойкот телеканалу “1+1”

Про це народні депутати заявили під час брифінгу у Верховній Раді.

Зокрема, народна депутатка Марія Іонова назвала “ганебним дійством те, що що відбулося минулого четверга у програмі “Право на владу” на каналі “1+1”.

За її словами, це була замовна інформаційна атака на команду п’ятого Президента України Петра Порошенка, яка носила відверто проросійський характер, адже повторювала кремлівську пропаганду.

Аргументи і факти наступні – якраз команда Порошенка звільнила 3240 заручників, якраз команда Порошенка звільнила 70% території окупованого Донбасу. І це інформаційне кіллерство якраз відбувається проти команди Порошенка”, – наголошує Марія Іонова.

Вона також зазначила, що Ірина Геращенко зазнала атаки не тільки як професіонал, а й як жінка і мати.

І це реальне становище в Україні, в якому перебувають жінки-політикині. Такі сексистські висловлювання притаманні команді Зеленського. Ми з вами пам’ятаємо про “18-річну дівчинку” і “бабусю”, вже не говорячи про “корабельні сосни” і “піддутих”, – нагадала Іонова.

На її думку, “шоу на “плюсах” вкотре довело, що інформаційне кіллерство і сексизм в українській політиці є нищівним і нещадним, і він може бути подоланий тільки нульовою толерантністю до його проявів з боку журналістської спільноти, політичних партій і громадськості.

Для нас висновок однозначний – тотальний бойкот 1+1 до моменту визнання ними власних помилок і публічних вибачень перед Іриною Геращенко. Ми готуємо звернення до відповідних органів”, – повідомила Марія Іонова.

Народний депутат, Герой України, генерал-лейтенант Михайло Забродський наголосив, що подібна поведінка з боку медіа не є шляхом у майбутнє.

Коли, вдаючись до полемічного запалу в ході телевізійного шоу, окремі військовослужбовці допускають неоднозначні заяви, які, можливо, задовольняють тих, хто замовляє певні ефіри, точно не роблять честі ні офіцерським погонам, ні державі взагалі. Коли не можна похвалитися тисячами звільнених заручників, тоді з арсеналів використовується все, починаючи від особистих образ, закінчуючи гендерними питаннями і відвертим сексизмом”, – зазначив Забродський.

Він додав, що бойкот каналу “1+1” – це лише початок їхньої боротьби і послідовний етап подальшого відстоювання прав.

Народна Депутатка Вікторія Сюмар також вважає, що програму “Право на владу” на телеканалі “1+1” не можна назвати журналістською роботою.

Це був взірець того, як цинічно канал Коломойського і Медведчука вчить українців “патріотизму”, бо про патріотизм і Україну там не йшлося. Там навпаки було дуже багато російських наративів, наративів нашого ворога. Там були цитати і відео з російських телеканалів, де російські агенти принижували українських військовополонених. Ці події не будуть без нашої реакції. Ми звертаємося до Служби безпеки України дати їхні висновки з приводу таких трансляцій”, – каже  Сюмар.

За її словами, на цьому абсолютно зрежисованому і зманіпульованому шоу була одна героїня, яка знала все про звільнення заручників – Ірина Геращенко.

І був натовп, даруйте мені, шакалів, які намагалися чим болючіше вкусити, маніпулюючи будь-якою інформацією, озвучуючи часом відверту брехню під режисуванням ведучої”, – обурюється Сюмар.

Вона впевнена, що такі маніпуляції насправді шкодять країні, тому що покликані вони не з’ясовувати правду, не давати людям інформацію, а “виконувати політичні замовлення від Офісу президента з вулиці Банкової, з приводу того, як розправлятися із своїми політичними опонентами, з ключовою опозиційною силою “Європейської Солідарності”.

Ми підтримуємо Ірину Геращенко. Ми кажемо “ганьба” такій програмі. Ми констатуємо, що на сьогодні це пропагандистське шоу від влади і абсолютно владний канал. Оголошуємо бойкот», – резюмує Вікторія Сюмар.

Читайте також: “Європейська Солідарність”, “Голос” і “Батьківщина” вимагають від ТСК почати з “вагнергейту”

Нагадаємо, у четвер, 10 червня, у ток-шоу “Право на владу” з Наталією Мосейчук сталася неабияка суперечка за участі ведучої та нардепки від “Європейської Солідарності” Ірини Геращенко. Дійшло до того, що телеведуча та присутній у студії юрист Геннадій Друзенко вдалися до образ щодо парламентарки.

У певний момент ефіру Геращенко запропонувала разом із працівниками телеканалу допомогти бійцям із житлом. На це Мосейчук відповіла: “Те, що ви зараз пропонуєте, і те, на чому ви спекулюєте, це називається скотство”. Друзенко, у свою чергу, порівняв представницю “ЄС” із російською пропагандисткою Ольгою Скабєєвою.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...