“Є досвід, є сили, є довіра”: Яна Барінова очолила департамент культури КМДА

Автор: Марія Супрун
12:36 30.04

Мер Києва Віталій Кличко офіційно призначив Яну Барінову на посаду директора Департаменту культури Київської міської державної адміністрації, яка виконувала ці обов’язки в період карантину. 

“Є досвід, є сили, є довіра”: Яна Барінова очолила департамент культури КМДА

Про це сама Барінова повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“Ну що ж, пані та панове, перед вами новоспечений держслужбовець. Мене офіційно призначено директоркою Департаменту культури КМДА”, – йдеться у повідомленні.

Також очільниця департаменту зазначила, що їй потрібен такий виклик.

“Є відчуття того, що все відбувається вчасно – коли є досвід, є сили, є довіра і є справа, яка всього цього потребує. Долучитися до змін у Києві – в європейській креативній столиці – саме така справа для мене”, – зазначила директорка.

Довідково. Яна Барінова – українська публіцистка, громадська діячка, журналістка, має статус єврейського дипломата. Із 2016-го працювала виконавчою директоркою – директоркою зі стратегії Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр». Звільнилася через незгоду з представленою скандальним російським режисером Іллею Хржановським концепцією меморіалу. Авторка понад 100 публікацій із тем культури, історичної памяті, прав людини та меморіалізації Голокосту. У 2020 захистила дисертацію в Паризькому університеті Сорбонна на тему ролі цифрових технологій у розвитку міста. 

Нагадаємо, в лютому цього року стало відомо, що Діана Попова йде з посади директора департаменту культури Київської міської державної адміністрації. На початку березня Кличко призначив Барінову очільницею департаменту на період дії карантину та до дня визначення переможця конкурсу на цю посаду.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...