Діана Попова йде з посади директора департаменту культури КМДА

Автор: Марія Супрун
12:16 22.02

Діана Попова йде з посади директора департаменту культури Київської міської державної адміністрації.

Діана Попова йде з посади директора департаменту культури КМДА

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні мій останній день на посаді директора департаменту культури КМДА. Це були яскраві 6,5 років і я вдячна долі за кожен прожитий день з вами, дорогі колеги і друзі!”, – написала Попова.

Також вона розповіла про головні досягнення команди, а саме:

  • За шість років фінансування комунальних закладів культури з бюджету м. Києва збільшилось з 450 тис. грн до 1,2 млн грн (на жаль, пандемія внесла корективи у зростаючу динаміку).
  • За декілька років було виконано капітальний ремонт комунальних кінотеатрів «Промінь» і «Старт», приміщень кількох музеїв, філії Музею історії м. Києва та «Зеленого театру» в парку «Партизанської слави». Було відреставровано будівлю Історико-меморіального музею Михайла Грушевського, дах та фасад будівлі на б-р Т. Шевченка, 3, «Мушлю» та площу з амфітеатром в Центральному парку.
  • Також завершена перша черга протиаварійних робіт музею «Київська фортеця», виконана перша черга комплексу робіт із реставрації будівлі музею видатних діячів української культури Лесі України, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького з пристосуванням під музей «Іван Франко і Київ»; завершено будівництво нової сцени Театру на Подолі та багато ін.
  • Було створено театр «Київ Модерн-балет», кінотеатр українського кіно «Ліра» на базі колишнього кінотеатру ім. Чапаєва, Музей окупації Києва та Музей-квартиру В. С. Косенка.
  • Придбано сучасне світлове, звукове та сценічне обладнання для п’яти кінотеатрів, двадцяти комунальних театральних закладів, шести концертних та двох закладів мистецької освіти; мікроавтобуси для Коледжу хореографічного мистецтва та Театру маріонеток.
  • Відбулось «перевтілення» шести бібліотек у сучасні хаби.
  • За шість років кількість нових масштабних культурно-мистецьких проєктів збільшилася у 12,5 разів («Київ Клезмер Фест», Kyiv Lights Festivаl, Anne de Kiev Fest, Muromets Fest, «День народження Андріївського узвозу» та ін.). У 2017 році в українській столиці відбувсь пісенний конкурс «Євробачення».
  • Останні три роки столична новорічна ялинка входить у топ найкрасивіших ялинок Європи.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження Кличка від 1 вересня 2014 року №204, після звільнення з посади директора департаменту – Світлани Зоріної, Діана Попова з 17 вересня виконувала її обов’язки. Розпорядженням київського градоначальника від 24 жовтня 2014 року №340 була призначена директором Департаменту культури КМДА.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...