“Япомогабокс” для тварин “трохи захворів” – кияни несли м’ясо та сіль (ФОТО)

09:26 13.12.2020

Днями автомат “Япомогабокс”, що приймає пластик на переробку та видає порцію корму для безпритульних тварин, зламався. Але кияни акуратно складали пластик поряд, а ще – самі принесли корм та сіль від ожеледиці.

“Япомогабокс” для тварин “трохи захворів” – кияни несли м’ясо та сіль (ФОТО)

Про реакцію мешканців столиці розповів на своїй сторінці у Facebook автор проекту Руфат Раімов.

“Коли ми створюємо для суспільства щось хороше/корисне, то суспільство у відповідь робить ще більше. Наш «Япомогабокс» трохи захворів. Ми, як зазвичай, швидко зреагували, щоб якомога швидше він повернувся в робочий режим…А люди приходили, складали свої мішки пляшок акуратно поруч з боксом, принесли м’ясо з дому і поклали в миску, щоб тварини могли поїсти, поки бокс не працює”, – написав Раімов.

Крім того, за словами автора проекту, кияни купили і передали сіль – аби посипати нею доріжки біля боксу. А ще почали давати гроші, щоб підтримати проект.

“Ваша турбота дуже надихає нас. Ви даруєте відмінний настрій і віру в чудове майбутнє! Спасибі! Ми горимо бажанням поставити бокси по всій країні і ми однозначно це зробимо!”, – підсумував Руфат.

Наразі «Япомогабокс» вже працює – все почистили, сіллю навколо посипали і корм заправили.

Нагадаємо, перший апарат, так званий “Япомогабокс” розміщено на вулиці вул. Юрія Іллєнка (неподалік від м. “Лук’янівська”). Через кілька днів його зламали неправильною здачею пластикової тари. Невдовзі, в Києві з’являться оновлені, вдосконалені автомати для годування безпритульних тварин (ФОТО).

Як працює “Япомогабокс” і які ще плюси він виявив – дивіться у матеріалі “Великого Києва”.

Великий Київ у Google News

підписатися