Які зміни запроваджені в Києві з 1 вересня

Автор: Володимир Хлєбников
10:05 01.09.2022

З 1 вересня у столиці набули чинності зміни в роботі громадського транспорту, закладів громадського харчування та будмайданчиків.

Які зміни запроваджені в Києві з 1 вересня
оренда квартири Київ

Деякі зміни пов’язані з повітряними тривогами.

Зміни у роботі транспорту

З 1 вересня до 20 жовтня буде частково обмежено рух на Подільському узвозі. Там столичні дорожники починають оновлювати покриття у крайньому правому ряду від вул. Кирилівської до вул. Овруцької (на підйом). Крім того, заплановано ремонт тротуарів.

Рекомендовані такі маршрути об’їзду:

вул. Кирилівська – вул. Нижньоюрківська – вул. Отто Шмідта – вул. Багговутівська – вул. Овруцька (в обидва напрямки);
вул. Ільєнка – вул. Теліги – вул. Ольжича – вул. Бакинська – вул. Петропавлівська – вул. Кирилівська (у напрямку Куренівки);
вул. Кирилівська – вул. Петропавлівська – вул. Копилівська – вул. Теліги – вул. Ільєнка (у напрямку Лук’янівки).

У зв’язку з роботами рух тролейбусів маршрутів № 6, 18, 28, 33 тимчасово закривається. Натомість з 1 вересня до закінчення робіт працюватимуть тимчасові автобусні маршрути № 6-ТР, 18-ТР, 28-ТР, 33-ТР.

Зупинка транспорту

У КМДА відповіли на петицію щодо скасування розпорядження про обов’язкову зупинку громадського транспорту під час повітряної тривоги. Так, у столичній держадміністрації наголосили, що Рада оборони Києва, попри петицію, не змінила свого рішення.

Громадський транспорт продовжить зупинятися під час повітряної тривоги, зупинки обладнають інформацією про найближчі укриття… Після відбою повітряної тривоги можна продовжити рух у тому ж транспортному засобі або скористатися наступним. Повторно сплачувати за проїзд у комунальному транспорті після відбою тривоги не потрібно“, — нагадали у міськраді.

Читайте також: Соцмережі “заклювали” київських освітян за одяг, схожий на форму ЗСУ

Робота закладів громадського харчування

З 1 вересня у Києві заклади громадського харчування зможуть працювати не пізніше ніж до 22:00. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони Києва у зв’язку з тим, що з 23:00 у столиці діє комендантська година.

Детально про це читайте тут.

Також відсьогодні, згідно з рішенням Ради оборони Києва, під час повітряної тривоги припинятимуться роботи на будмайданчиках. Рішення ухвалене, щоб “дати можливість працівникам на будівництві подбати про свою безпеку та перейти в укриття“.

«Окрім того, багато скарг надходить від мешканців щодо гучних звуків з будмайданчиків, які під час тривог можуть лякати людей та створювати додаткову напругу», — сказано в повідомленні.

Читайте також: Як працюватимуть дитячі садки в Києві – пояснення КМДА

Як відомо, в Києві на час дії воєнного стану заборонено продаж і запуск феєрверків, а також пересування містом на автівках без глушника. Втім, судячи з численних скарг мешканців столиці, ці заборони нерідко ігноруються.

Великий Київ у Google News

підписатися