Київрада заборонила в столиці феєрверки, салюти та автівки без глушників

Автор: Володимир Хлєбников
13:38 23.06

На час війни в Києві заборонено продаж і запуск феєрверків. Також Київрада підтримала заборону руху транспортних засобів без шумопоглиначів.

Київрада заборонила в столиці феєрверки, салюти та автівки без глушників

Про це сьогодні, 23 червня, повідомив столичний міський голова Віталій Кличко.

«Ми ухвалили рішення про заборону на час війни продажу та запуску феєрверків у Києві та пересування містом автомобілів без глушника. Кілька років тому було вже рішення про заборону феєрверків, але бачимо, що не всі поводяться адекватно. В Україні війна, тривають артобстріли наших міст, а деякі громадяни влаштовують салюти! Або ганяють вулицями на авто, як на реактивному літаку! За це має бути відповідальність», – наголосив Кличко.

Перше рішення передбачає, що на період дії воєнного стану на території України та 30 днів після його припинення чи скасування на території Києва заборонено реалізацію (продаж, торгівлю) феєрверків, салютів і піротехнічних засобів, а також їх запуск.

Друге рішення передбачає заборону руху столицею транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів «прямострум» та інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач, до моменту припинення чи скасування дії правового режиму воєнного стану на всій території України.

Читайте також: В Україні частково заборонили російську музику: подробиці

Нагадаємо, проєкт рішення про заборону в Києві “гучних” автівок і мотоциклів було подано ще на початку травня. В документі зазначалося, що столичним поліцейським будуть надані певні рекомендації.

Як писав “ВК“, раніше голова Київської міської військової адміністрації Микола Жирнов видав окреме доручення про дотримання режиму тиші у Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися