Киянам не будуть відключати гарячу воду під час карантину – Кличко

13:12 09.04

У столиці не будуть відключати гарячу воду споживачам під час дії обмежувальних заходів. Таке доручення дав мер Києва Віталій Кличко.

Киянам не будуть відключати гарячу воду під час карантину – Кличко

Про це він о заявив на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів.

Мер нагадав, що столичні служби та підприємства щороку після завершення опалювального сезону починають гідравлічні випробування, щоб підготуватися до наступного сезону.

За його словами, це технологічна необхідність та вимога чинного законодавства, яка визначає порядок і терміни проведення випробувань.

Тому на період обмежень технічна підготовка до наступного сезону проводитиметься тільки на об’єктах, де не треба відключати гарячу воду споживачам.

Кличко також додав, що міська влада хоче змінити формат гідравлічних випробувань.

«Ми підготували звернення до уряду – внести зміни у профільне законодавство. І зменшити терміни, коли в будинках немає гарячої води під час проведення тестувань трубопроводів», – зазначив Віталій Кличко.

Читайте также: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, у столиці відключили опалення у всіх будинках В КМДА кажуть, что  опалювальний сезон 2019/2020 був менш аварійним. Але не обійшлось і без сюрпризів – з квітня мешканці будинків з лічильниками тепла і гарячої води будуть робити внески за їх обслуговування. Суму внеску можна дізнатись онлайн.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...