У Києві можуть виникнути перебої із наданням комунальних послуг

13:11 30.04

Сьогодні в Києві загальна заборгованість за комунальні послуги сягає майже 6 млрд гривень. Тенденція до зменшення рівня оплати киянами комуналки може призвести до перебоїв із наданням комунальних послуг. 

У Києві можуть виникнути перебої із наданням комунальних послуг

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції та нагадав, що термін дії знижки в 10% тепер подовжено до 30 числа кожного місяця.

На жаль, через обмежувальні заходи, люди та підприємства зіштовхнулися з фінансовими проблемами. І це вплинуло також на рівень розрахунків за комунальні послуги. 6 млрд гривень дуже велика сума. Хочу наголосити, що тенденція до зменшення рівня сплати може призвести до перебоїв із наданням комунальних послуг”, – підкреслив мер столиці.

Він зазначив, що, перш за все, гроші, отримані від киян за послуги, йдуть на закупівлю газу, реконструкцію застарілих теплотрас, які необхідно ремонтувати до початку нового опалювального сезону. А також на зарплату десятків тисяч тепловиків.

Кличко також нагадав, що сплатити всі комунальні послуги кияни можуть онлайн через «Центр комунального сервісу».

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

загрузка...

Нагадаємо, мер міста Віталій Кличко повідомив, що загальний рівень оплати за житлово-комунальні послуги на кінець березня в Києві не досягнув 80 відсотків. Від недоплат страждають усі комунальні підприємства, у тому числі “Київкомунсервіс“, що забезпечує вивезення сміття. 

загрузка...