Витанцювали собі чемпіонство. Пари з Київщини успішно виступили на турнірі з танцювального спорту

14:43 24.06.2021

На Чемпіонаті України з танцювального спорту пари Київщини стали чемпіонами та зайняли призові місця.

Про це повідомляє Київська облдержадміністрація.

• В категорії формейшен, латиноамериканська програма титул чемпіона України виборов клуб “Адажіо” (Ірпінь).
  • Підопічні тренерів Віталія Салямона та Катерини Салямон-Міхєєвої показали високі результати.
  • Серед Юніорів-1 (12-13 років) Артем Жейда та Анастасія Репа вибороли срібло в програмах стандарт і 10 танців, а також стали третіми в латиноамериканській програмі.
  • Ювенали-1 (до 9 років). Марк Роздорожний – Юлія Богушева посіли 4 місце в програмах стандарт, 10 танців.
  • Молодь до 21 року. Костянтин Філатов – Вікторія Шепшинська стали четвертими в програмі 10 танців.
  • Клуб “Славутич Стар” (Славутич). Серед юніорів-1 (12-13 років) Гліб Внуков – Варвара Красківська (тренери: Дмитро Кирієнко, Юлія Красковська) стали бронзовими призерами в програмі стандарт та стали п’ятими в програмі 10 танців.
  • Юніори-2 (14-15 років). Андрій Підлісний / Валерія Ременюк в програмі стандарт посіли 11 місце.
  • Серед ювеналів-1 (до 9 років) пара Іван Архіпов – Анастасія Внукова посіла 7 місце в програмі стандарт.
  • Клуб VivaT (Біла Церква). Давид Дудка – Аріна Бердичевська (тренер Вадим Тимощук) в категорії ювенали-2 (10-11 років) здобули бронзову медаль в програмі стандарт. А в програмі 10 танців посіли 5 місце.

Нагадаємо, взимку юні кияни звоювали золото, срібло та бронзу на чемпіонаті України з фігурного катання серед юніорів. Київ представляли 23 спортсмени та спортсменки.