Виправдання догхантера Святогора: зоозахисники пікетували Офіс генпрокурора (ФОТО)

Автор: Володимир Хлєбников
18:33 01.12.2021

Зоозахисники 1 грудня влаштували масштабну акцію протесту під Офісом генерального прокурора. Активісти обурені рішенням суду у справі догхантера Олексія Святогора.

Виправдання догхантера Святогора: зоозахисники пікетували Офіс генпрокурора (ФОТО)

Учасники акції вимагають “справедливого покарання для шкуродера”.

Як повідомлялося, Київський апеляційний суд виправдав Олексія Святогора, який заявляв, що він вбив понад 500 бродячих тварин.

Під час мітингу біля ОГПУ зоозахисники звернули увагу на те, що сам Святогор фактично не приховує своєї причетності до жорстокого знищення собак. Ба більше, він розповсюджує подібні заклики у мережі. Однак суд не знайшов достатньо доказів про скоєння злочинів.

Цим рішенням наша судова система буквально легалізувала жорстокість і дала “зелене світло” злочинам проти тварин. Тепер, під загрозою не лише тварини! За статистикою приблизно 76% людей, які жорстоко поводяться із тваринами, так само вчиняють з членами своїх родин. 48% винних у зґвалтуваннях у дитинстві або юності знущались з тварин”, – заявляють зоозахисники.

Засновник UAnimals Олександр Тодорчук переконаний, що така безкарність нелюдів – “це вирок усьому суспільству та державі“.

Читайте також: «Спілки журналістів-догхантерів» на чолі із Святогором більше немає

Учасники мітингу сказали, що не можуть допустити того, аби Святогор опинився на волі. Саме тому вони планують оскаржити рішення попередніх двох судів у касації. Для цього захисники тварин надіслали правоохоронцям спільну колективну заяву, яку вже прийняли.

Але це ще не привід для святкування. Ми будемо боротися доти, доки злочинець не опиниться за ґратами. І для перемоги нам як ніколи важливо об’єднати всі зусилля!” – заявили ініціатори протесту.

Нагадаємо, Святогора затримали 8 червня 2019 року. До того він був у розшуку. Основою для підозр стали численні інтерв’ю, де він розповідав, що годує отрутою бездомних собак. Суддя Шевченківського районного суду Києва Оксана Голуб виправдала його 18 січня 2021 року.

Згодом стало відомо, що за суддею, яка виправдала Святогора, тягнеться “шлейф” сумнівних рішень.

Великий Київ у Google News

підписатися