Суд виправдав догхантера та живодера Святогора

Автор: Марія Супрун
11:53 29.11.2021

Київський апеляційний суд виправдав Олексія Святогора – догхантера та живодера, який вбив понад 500 бродячих тварин, про що сам публічно заявляв. 

Суд виправдав догхантера та живодера Святогора

Про це повідомив у Facebook  засновник організації UAnimals Олександр Тодорчук.

“Святогора виправдали. Суд назвав невинним живодера, який роками ходив на телебачення і в прямому ефірі розповідав про вбивство собак. Живодера, який ледь не сам зізнається у вбивстві тисяч безпритульних тварин. Справедливості в Україні немає. Суди виправдовують вбивць. Непокаране зло зростає”, – написав зоозахисник.

Зазначимо, що в суді мали відбутися дебати в справі догхантера, якого обвинувачували у закликах до розправи над бездомними тваринами. Святогор підозрювався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 300 (виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості) Кримінального кодексу України. Київський апеляційний суд залишив незмінним рішення суду першої інстанції, який виправдав Олексія Святогора.

Суд постановив виправдати Святогора “у зв’язку з недоведеністю, що в діях обвинуваченого є склад кримінальних правопорушень”.

Нагадаємо, Святогора затримали 8 червня 2019 року. До того він був у розшуку. Основою для підозр стали численні інтерв’ю, де він розповідав, що годує отрутою бездомних собак. Суддя Шевченківського районного суду Києва Оксана Голуб виправдала його 18 січня 2021 року.

Відомо, що за суддею, що виправдала живодера Святогора, тягнеться “шлейф” сумнівних рішень.

Раніше стало відомо, що «Спілки журналістів-догхантерів» на чолі із Святогором більше немає.

Великий Київ у Google News

підписатися