«Спілки журналістів-догхантерів» на чолі із Святогором більше немає

Автор: Любава Лисичкіна
23:21 22.11

Саме існування громадської організації з такою назвою було легалізацією жорстокості до тварин та злочинів проти них, вважають зоозахисники.

«Спілки журналістів-догхантерів» на чолі із Святогором більше немає
Як повідомили  в UAnimals, скасовано реєстрацію  горезвісної громадської організації, засновником якої є живодер Олексій Святогор.
 
Сьогодні міністр юстиції України Денис Малюська підписав наказ про скасування реєстрації цієї ГО.  
 
«Саме існування громадської організації з такою назвою було легалізацією жорстокості до тварин та злочинів проти них. А це суперечить не лише будь-яким уявленням про сучасне гуманне суспільство, а й Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», який забороняє пропаганду жорстокого поводження з тваринами», – додали активісти.
 
Зоозахисники  впевнені, що таке винятково жорстоке явище як догхантерство, має зникнути як з інформаційного поля, так і з нашого реального світу.
 
Нагадаємо, догхантера Святогора все ще не покарали: суд збереться наступного разу 26 листопада.

Святогор підозрювався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 300 (виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості) Кримінального кодексу України. 

14 вересня цього року Апеляційний суд Києва мав розглянути справу щодо Святогора, якого звинувачують у вбивстві тварин, проте справу перенесли. 

Нагадаємо, Святогора затримали 8 червня 2019 року. До того він був у розшуку. Основою для підозр стали численні інтерв’ю, де він розповідав, що годує отрутою бездомних собак. Суддя Шевченківського районного суду Києва Оксана Голуб виправдала його 18 січня 2021 року.

Великий Київ у Google News

підписатися