“Ви її заслужили!”. Призерка Олімпіади Ірина Коляденко віддала подаровану квартиру тренеру

Автор: Тетяна Сененко
21:43 25.08

Українська спортсменка Ірина Коляденко, яка завоювала бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо, віддала подаровану їй квартиру в Ірпені своєму тренеру Володимиру Яременку. Борчиня розповіла, що губернатор Київщини передав їй ключі від однокімнатної квартири в Ірпені площею 41 м кв.

“Ви її заслужили!”. Призерка Олімпіади Ірина Коляденко віддала подаровану квартиру тренеру
 

Про це вона написала в своєму Instagram.

“Що це означає для мене? Ну щоб ви розуміли, я навіть своєї кімнати ніколи не мала! Так склалося моє життя. Своє власне житло – це насправді була моя мрія, не менше бажана, ніж олімпійська медаль. Але… Але за всіма моїми перемогами стоїть ще одна людина. Це мій тренер, з яким я працюю протягом восьми років, який мене не лише тренує, а й завжди був поряд протягом усього часу”, – написала Ірина.

Вона зізналася, що за час їхньої спільної роботи та підготовки до Олімпійських ігор у Токіо тренер йшов на жертви.

“Був такий час, що він мені купував одяг. Його маленька донька Тетяна та його дружина не бачать його місяцями, тому що він постійно зі мною на зборах. Знаходив кошти, щоб підтримати мене в першу чергу”, – написала Коляденко.

Спортсменка додала, що при цьому тренер з сім’єю не мають власного житла.

“Я дуже ціную весь вклад свого тренера в мене. Я розумію, на які жертви він йшов заради цієї перемоги. І хоч в нашій країні, на жаль, тренерів залишають поза увагою, але я все ж хочу сказати своєму тренеру ДЯКУЮ!!!” – написала спортсменка.

Читайте також: Літня Олімпіада – всьо. З чим повертаються українські спортсмени з Токіо

Вона додала, що хоче віддати квартиру, яку їй подарували за перемогу на Олімпіаді, своєму тренеру – Володимиру Яременку.

“Ви її заслужили!!! А я продовжую мріяти та працювати над втіленням своїх мрій. А Ви мені як завжди допоможете”, – додала Коляденко.

Нагадаємо, На Олімпіаді в Токіо відбулася сутичка за бронзу у вільній боротьбі (до 62 кг) між українкою Іриною Коляденко і Анастасією Григор’євою з Латвії. Коляденко в напруженій боротьбі перемогла 3: 1 і взяла бронзу.

До слова,  на Олімпійський іграх у Токіо український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виграв золоту нагороду у ваговій категорії до 87 кг. Це перша медаль вищого гатунку збірної України у Токіо-2020, а для нашого спортсмена – друга олімпійська нагорода, яка доповнила срібло в Ріо-2016.

 

Великий Київ у Google News

підписатися