Літня Олімпіада – всьо. З чим повертаються українські спортсмени з Токіо

Автор: Тетяна Сененко
11:42 08.08

Україна завоювала місце у ТОП-20 серед 206 країн-учасниць за загальною кількістю здобутих нагород. Наші 153 спортсмена, які вийшли на старт, вибороли 19 олімпійських медалей (1 золоту, 6 срібних та 12 бронзових).

Літня Олімпіада – всьо. З чим повертаються українські спортсмени з Токіо

Показник Ріо-2016 по загальній кількості нагород наші спортсмени перевершили. П’ять років тому було лише 11 медалей. Однак, за кількістю золотих медалей ця Олімпіада найгірша. 

“Золото” завоював Жан Беленюк (греко-римская борьба).

“Срібло” завоювали Михайло Романчук в плаванні (1500 м), Парвіз Насибов в греко-римській боротьбі і Анжеліка Терлюга в карате, Людмила Лузан і Анастасія Четверікова у веслуванні (каное-двійка), Олександр Хижняк в боксі, Олена Старикова в велотреку.

Бронзові нагороди виграли Дар’я Білодід в дзюдо, Ігор Рейзлін в шпазі, Олег Омельчук і Олена Костевич у стрільбі, Михайло Романчук в плаванні (800 м), Еліна Світоліна в тенісі, Алла Черкасова в боротьбі, Ірина Коляденко в боротьбі, Марта Федіна та Анастасія Савчук в артистичному плаванні, Людмила Лузан у веслуванні, Станіслав Горуна в карате, Ярослава Магучіх в стрибках у висоту, команда в артистичному плаванні.

Читайте також: Олімпіада-2020: як Україна віддячить за виграні медалі

Сьогодні, 8 серпня, о 14:00 за київським часом в Токіо відбудеться урочиста церемонія закриття Ігор XXXII Олімпіади, на якій українські спортсмени вибороли 19 медалей.

Транслюватиме церемонію закриття літніх Олімпійських ігор у Токіо суспільний телеканал «UA: Перший» (початок о 13.15).

 

Великий Київ у Google News

підписатися