Ворожі ракети скасували заняття: в “Охматдиті” зруйновано “Школу супергероїв”

Автор: Галина Ворона
05:06 09.07

Сьогодні під час російської масованої ракетної атаки на Київ був повністю зруйнований перший клас “Школи супергероїв” в НДСЛ “Охматдиті”. У ній навчались маленькі пацієнти дитячої лікарні.

Ворожі ракети скасували заняття: в “Охматдиті” зруйновано “Школу супергероїв”

Про це повідомляється Facebook-сторінці Школи.

Також зруйновані клас для дошкільнят та бібіліотека з підручниками, літературою, що вже була готова до нового навчального року.

Заняття тут сьогодні скасовані.

Колектив школи на місці разом з лікарями надавав психологічну допомогу дітям та батькам, допомагав у розборі завалів.

Вся наша сила та підтримка зараз маленьким пацієнтам лікарні! Разом зі всією Україною у ці хвилини ми разом з Охматдитом! З усіма українськими містами! З кожною українською дитиною! Ми все відбудуємо, відновимо! Та разом з тим ми чекаємо на справедливість та покарання тих, хто нещадно руйнує життя людей, хто не зупинився, наносячи удар по медичним закладам. Хто безжально цілив у дітей!“, – зазначила директорка   “Школи Супергероїв”  Наталія Жилінська.

Читайте також:  Під обстрілами РФ лікарні, маленькі пацієнти Охматдиту та житлові будинки: головне у Києві 8 липня  

Нагадаємо, сьогодні вранці більшість районів Києва постраждали в результаті ворожої атаки: у місті пожежі, масові руйнування та загиблі (оновлюється). Також росіяни пошкодили головний корпус лікарні “Охматдит”.  Як повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, удар по “Охмадиту” прийшовся на корпус, де діти отримували діаліз. Загалом у лікарні пошкоджено 5 корпусів. У Шевченківському районі також повністю зруйновано під’їзд житлового будинку – рятувальники намагаються дістати людей з-під завалів. Ще один медцентр пошкоджено внаслідок повторного удару у Дніпровському районі –  є загиблі і поранені.

 У зв’язку з терористичною атакою у Києві оголосили 9 липня днем жалоби.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин