Водій столичної маршрутки став на захист української мови і ледь не постраждав за це (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
20:55 18.01

У Києві водій маршрутки попросив дівчину відсісти від нього через те, що вона голосно записувала голосові повідомлення російською мовою. За дівчину заступився молодик, якого обурила позиція водія. Він навіть погрожував фізичною розправою чоловікові.

Водій столичної маршрутки став на захист української мови і ледь не постраждав за це (ВІДЕО)

Конфлікт розпочався з того, що пасажирка маршрутного автобуса сіла поруч з водієм та почала гучно записувати російськомовні повідомлення.

Водій зробив дівчині зауваження та попросив її пересісти назад. Аргументував чоловік це тим, що вона розмовляє на “неприйнятній для нього мові”.

Інші пасажири маршрутки за водія не вступилися, а от дівчина підтримку отримала. Прохання водія, який не хотів чути російську мову, неабияк обурило інших пасажирів.

Читайте також: Довелось вибачатися. Мережа київських аптек потрапила у мовний скандал

Один з них почав кричати, що дівчина має право розмовляти російською, а водія потрібно провчити фізично. Крім того, чоловік аргументував свою позицію тим, що водієві нібито сплачують за проїзд чималі гроші.

“Маршрутник” на це відповів, що “купити його за 10 гривень” не вийде, і він не має слухати якусь зайву інформацію від пасажирів, тим паче російською мовою.

Слід зазначити, що така поведінка водія є досить нетиповою, адже здебільшого столичні “маршрутники” переймаються безкоштовним проїздом пенсіонерів та учасників бойових дій, слухають російськомовний шансон або навіть вживають алкогольні напої за кермом.

Читайте також: Прояв дискримінації. Українська IT-компанія вибачилася за гучний мовний скандал у Києві

Великий Київ у Google News

підписатися