Вівчарка із Києва встановила рекорд за кількістю завойованих нагород

11:45 29.11.2023

30 листопада у Києві найтитулованніший кобель німецької вівчарки, 4-річний Карбон, до всіх своїх численних нагород отримає ще один титул – рекордсмен України.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла очільниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

З дитинства Карбон (повне ім’я Eragon Arom Berg) професійно навчається під керівництвом хендлера кінологічного центру. Його хазяйка, киянка Оксана Тонкаль стверджує: «Він радіє тому, що радію я. Ми з ним – одна команда».

“Тренування у нього щодня! Бо успіх – це робота. Як у людей, так і в собак. Карбон щодня бере уроки із захисту, послуху, слідової роботи, рингової підготовки”, – розповідає Лана Вєтрова.

В Україні Карбон не пропускав жодного конкурсу, потім був його перший виїзд за кордон, і перша перемога на виставках у Молдові та Румунії. Так розпочалась його виставкова кар’єра. Нині у списку його досягнень 35 найпрестижніших титулів, завойованих у 20 країнах світу.

“Оксана говорить, що тепер для Карбона настав час, щоб його оцінили не лише за красою хвоста чи шерсті. А й за розум, якого у Карбона багато. Але, як і кожен собака, він має свій характер. І для того, щоб перемагати не лише серед гарних, а й серед розумних, в першу чергу, потрібно рахуватися з його характером. Тому, вважає Оксана, тренерами у собак можуть бути лише професіонали”, – додає пані Лана.

Нагадаємо, в Ірпені пройшов масштабний забіг «Acting For Survivors» – «Діємо на користь постраждалих», що відбувся в межах Міжнародної кампанії «16 днів активізму проти насильства».

Останні новини