Новий рекорд України: в Ірпені відбувся масовий забіг «Acting For Survivors»

Автор: Вікторія Мілюта
20:54 26.11.2023

В Ірпені пройшов масштабний забіг «Acting For Survivors» – «Діємо на користь постраждалих», що відбувся в межах Міжнародної кампанії «16 днів активізму проти насильства».

Новий рекорд України: в Ірпені відбувся масовий забіг «Acting For Survivors»

Про це повідомив перший заступник міського голови Ірпеня Андрій Кравчук.

Учасниками забігу стали 1500 жителів та гостей міста. Тож, у номінації «Наймасовіший забіг проти проявів насильства над цивільним населенням» був встановлений рекорд України. 

«Питання насильства, під час війни дуже актуальне. Своєю присутністю сьогодні, своєю участю, ми ще раз говоримо про те що Ірпінь – проти будь-якого прояву насильства», – зазначив чиновник.

Читайте також: Історична подія: відкрито новий міст через річку Ірпінь у Романівці

Забіг стартував саме в Ірпені невипадково – місто є одним з найбільш постраждалих від війни у Київський області. Вулицями, по яким проходив маршрут, під час окупації Київщині проводилась евакуація населення. Саме ці вулиці прямують до «Дороги життя» – моста, який був єдиним можливим шляхом для того, щоб покинути небезпечну територію.

Таким чином організатори нагадали про тих людей, які пережили та досі переживають травматичний досвід, пов’язаний з військовим вторгненням, та закликали світ до їхньої підтримки.

Усі учасники, які досягли фінішу, були нагороджені пам’ятними медалями.

Після завершення забігу естафету передали представникам української діаспори у Сполучених Штатах Америки, в місті Чикаго та іншим містам України, а саме: Ніжину, Вінниці, Хорошеву, Калушу, містам Коростень, Мукачево, Лубни, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Львів та Кам’янець-Подільський.

Нагадаємо, ця акція –  масштабна ініціатива Офісу віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної спільно з громадською організацією «UA Experts», за підтримки ООН в Україні.

Великий Київ у Google News

підписатися