Глумилася над Кличком у вишиванці: Верещук записала Тік-Ток в образі Мері Поппінс (ВІДЕО)

12:06 24.09.2020

Кандидатка у мери Києва від партії “Слуга народу” Ірина Верещук потролила чинного градоначальника Віталія Кличка та дорікнула в нездатності вести навіть Tik-Tok. А ще футболила взуття.

Глумилася над Кличком у вишиванці: Верещук записала Тік-Ток в образі Мері Поппінс (ВІДЕО)

Відповідний відеоролик Верещук опублікувала у своєму Tik-Tok. Кандидатка дивиться відео, де Кличко танцює у вишиванці, і починає його критикувати.

“Ех, Віталику! Як же ви збираєтесь вести за собою місто, якщо навіть Tik-Tok вести нормально не вмієте? Я покажу, як треба!” – каже Верещук.

Після цього в трендах Tik-Tok вона відфутболює взуття і зʼявляється у своєму вже відомому у соцмереажх образі – жовтому плащі з зеленою парасолькою.

@irynavereschuk

Привіт, Тікток! Пані-Мер тепер теж ##втренді 🔰 Підписуйтесь 🇺🇦 ##рек ##київ ##панімер

♬ The Banjo Beat, Pt. 1 – Ricky Desktop

Зазначимо, що днями мер Києва Віталій Кличко також потролив кандидатку в міські голови Ірину Верещук своїм фото з парасолькою.

Нагадаємо, після того як вчора Верещук підвісили з парасолькою над мостом Кличка, мережі цілий день потішались над кандидаткою від “Слуг” на посаду мера – ми зібрали найцікавіші жарти з соцмереж. Сама Верещук вважає відео креативним і каже, що таким чином “хотіла достукатись до молодих сердець”. Пізніше її замінила дублерка

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...