Пригоди Мері Поппінс продовжуються: замість Верещук сьогодні дублерка

12:04 04.09.2020

У столиці другий день поспіль продовжують знімати передвиборний відеоролік для кандидатки у мери столиці від “Слуги народу” Ірини Верещук. Але якщо напередодні літаючу Мері Поппінс імітувала сама депутатка, то сьогодні замість неї це робила дублерша.

Пригоди Мері Поппінс продовжуються: замість Верещук сьогодні дублерка

Дівчина з зеленою парасолькою, одягнена у жовтий плащ і підвішена на металевих стропах, немало здивувала водіїв сьогоднішнім похмурим ранком.

https://www.instagram.com/p/CEtWp6Op_WE/?utm_source=ig_web_copy_link

Новою локацією сьогодні став Подільсько-Воскресенський міст, на якому мер Віталій Кличко відновив будівництво. Зміст відеоролика залишається невідомим, але, як бачимо, зйомки для передвиборної агітації проходять на об’єктах, що є гордістю мера, як той же пішохідно-велосипедний міст, над яким Верещук підвішували вчора.

Нагадаємо, після того як вчора Верещук підвісили з парасолькою над мостом Кличка, мережі цілий день потішались над кандидаткою від “Слуг” на посаду мера – ми зібрали найцікавіші жарти з соцмереж. Сама Верещук вважає відео креативним і каже, що таким чином “хотіла достукатись до молодих сердець” .

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...