Велика палата ВСУ визнала законним обрання Вірастюка депутатом

Автор: Галина Ворона
15:45 05.06.2021

Велика Палата Верховного суду України визнала чинним протокол ЦВК, за яким на 87-му окрузі переміг силач Василь Вірастюк.

Велика палата ВСУ визнала законним обрання Вірастюка депутатом
оренда квартири Київ

Про це повідомляє ЦВК у Facebook.

Дії ЦВК щодо встановлення результатів виборів в окрузі 87 правомірні, – рішення суду. Велика Палата Верховного суду скасувала рішення Верховного суду від 23 травня”, – говориться в повідомленні.

Як зазначили в ЦВК, Велика палата Верховного Суду підтвердила правомірність дій і рішень ЦВК. При цьому суд залишив у силі протокол ЦВК про результати виборів в ОВО №87 (і пункти 1-2 постанови Комісії від 19 травня 2021).

Нагадаємо, 28 березня в окрузі 87 в Івано-Франківській області відбулися довибори у Верховну Раду. 4 квітня на окрузі №87 завершився підрахунок голосів за кандидатів у народні депутати, силач і висуванець “Слуги народу” Василь Вірастюк обійшов Олександра Шевченка на 749 голосів: Вірастюк отримав 31,25%, а Шевченко – 29,69% голосів виборців. Шевченко вирішив захищати свій результат у суді.

На цю тему вже висловився нардеп від “Євросолідарності” Олексій Гончаренко.

Зе-вибори. Головне не як голосують, а як рахують. Десь ми це вже бачили”, – зауважив він.

Читайте також: Вимагав паспорти і обшукував людей. “Слуга” Тищенко підняв ґвалт на окрузі Вірастюка

6 травня ЦВК встановила відсутність правових підстав для реєстрації Василя Вірастюка народним депутатом на 87 окрузі, а 19 травня офіційно визнала перемогу Вірастюка. 23 травня Верховний суд скасував протокол ЦВК від 19 травня 2021, за яким Вірастюк переміг на довиборах в Раду на 87-му окрузі в Івано-Франківській області.

Великий Київ у Google News

підписатися