Охрана, отмєна. Суд скасував протокол ЦВК про визнання Вірастюка обраним депутатом

Автор: Марія Супрун
12:31 24.05.2021

Верховний Суд скасував протокол Центральної виборчої комісії від 19 травня 2021, за яким кандидат від партії “Слуга народу” Василь Вірастюк переміг на довиборах в Раду на 87-му окрузі в Івано-Франківській області.

Охрана, отмєна. Суд скасував протокол ЦВК про визнання Вірастюка обраним депутатом
оренда квартири Київ

Про це повідомив адвокат Анатолій Попов.

“Скасовано протокол ЦВК, яким встановлено результати голосування на проміжних виборах у виборчому окрузі № 87”, – сказав Попов.

Адвокат пояснив, що було скасовано пункт один і пункт два постанови ЦВК, у яких вона визнала недійсними голосування на виборчих дільницях, на яких було втрачено голоси.

Дане рішення Верховний Суд ухвалив як суд першої інстанції. У разі подання апеляції Центральною виборчою комісією або командою кандидата Василя Вірастюка, справу переглядатиме Велика Палата Верховного Суду як суд апеляційної інстанції. Рішення Великої Палати буде остаточним.

Читайте також: Вимагав паспорти і обшукував людей. “Слуга” Тищенко підняв ґвалт на окрузі Вірастюка

Нагадаємо, 28 березня в окрузі 87 в Івано-Франківській області відбулися довибори у Верховну Раду. 4 квітня на окрузі №87 завершився підрахунок голосів за кандидатів у народні депутати, силач і висуванець “Слуги народу” Василь Вірастюк обійшов Олександра Шевченка на 749 голосів: Вірастюк отримав 31,25%, а Шевченко – 29,69% голосів виборців. Шевченко вирішив захищати свій результат у суді.

6 травня Центральна виборча комісія встановила відсутність правових підстав для реєстрації Василя Вірастюка народним депутатом на 87 окрузі (Івано-Франківська область).

А 19 травня ЦВК офіційно визнала перемогу представника партії “Слуга народу” Василя Вірастюка на довиборах до парламенту. 

Великий Київ у Google News

підписатися