Вірастюк в шоці. Збирається доводити ЦВК і Верховному суду, що він “легітимний”

Автор: Тетяна Сененко
14:20 06.05.2021

Центральна виборча комісія встановила відсутність правових підстав для реєстрації Василя Вірастюка народним депутатом на 87 окрузі (Івано-Франківська область).

Вірастюк в шоці. Збирається доводити ЦВК і Верховному суду, що він “легітимний”
оренда квартири Київ

Вірастюк вже прокоментував свою поразку в мережі Facebook.

Він нагадав, що постановою Великої Палати Верховного Суду скасовано протокол про результати виборів. У задоволенні інших вимог (а саме додаткових перевиборах на шести дільницях) відмовлено.

«Наразі це лише затягує виборчий процес! Законність всіх спірних питань була перевірена численними судовими спорами, порушень у діяльності комісій під час встановлення результатів не було! Проте, якимось чином, без жодного правового обґрунтування Верховний Суд прийняв таке рішення», – написав Вірастюк.

Він зазначив, що буде захищати права, свободи та інтереси виборців усього округу 87, аби не дати узурпувати владу олігархічним групам, які не можуть ніяк заспокоїтись. 

Нагадаємо, Центральна виборча комісія відмовилась реєструвати Василя Вірастюка народним депутатом від «Слуги народу».

Читайте також: Вимагав паспорти і обшукував людей. “Слуга” Тищенко підняв ґвалт на окрузі Вірастюка

Нагадаємо, 28 березня в окрузі 87 в Івано-Франківській області відбулися довибори у Верховну Раду.

4 квітня на окрузі №87 завершився підрахунок голосів за кандидатів у народні депутати, силач і висуванець “Слуги народу” Василь Вірастюк обійшов Олександра Шевченка на 749 голосів: Вірастюк отримав 31,25%, а Шевченко – 29,69% голосів виборців. Шевченко вирішив захищати свій результат у суді.

5 квітня Центральна виборча комісія прийняла протокол про опрацювання 100% голосів від Окружної виборчої комісії на 87 окрузі та чекала на рішення судів у справах.

9 квітня Івано-Франківський окружний адміністративний суд скасував усі постанови окружної виборчої комісії №87 щодо визнання недійсними виборів на п’яти дільницях.

Великий Київ у Google News

підписатися